Autoservis Kröhn

Servis

Výměna olejů a kapalin

Nabízíme kompletní auto a pneu servis

V Autoservis-Kröhn provádíme výměnu olejů a dalších provozních kapalin ve Vašem voze. Zákazníkovi, který pro výměnu olejů a kapalin zvolí odborný servis, odpadá povinnost ekologické likvidace.

Výměna olejů

Bez pravidelné výměny motorového oleje a filtrů výrazně zkrátíte životnost motoru, a proto je nutné výměnu neodkládat a dodržovat intervaly dané výrobcem. Interval, kterým byste si měli olej vyměnit, je ovliněn nejen časem (obvykle jedním rokem), ale také ujetými kilometry. Olej, který pro váš vůz zvolíme, bude samozřejmě v souladu s normami danými výrobcem. Při výměně oleje je nezbytné vyměnit také olejový filtr a následně filtr vzduchový, kabinový a palivový. 

Proč je důležité pravidelně olej měnit?

Všechna poškození vzniklá špatným mazáním a kvalitou oleje znamenají nákladné opravy, které několikanásobně převýší cenu pravidelných výměn. Proto je velmi důležité olej pravidelně měnit, abyste se vyvarovali následujícím poruchám:

V Autoservis-Kröhn používáme ty nejkvalitnější motorové oleje od špičkových výrobců. Poradíme Vám, jaký typ oleje je pro Váš vůz vhodný, vyjetý olej vypustíme či odsajeme.

Výměna oleje do auta v Ostravě