Autoservis Kröhn

Servis

Příprava na STK

Nabízíme kompletní auto a pneu servis

Připravíme vaše vozidlo na STK. Eliminujeme zásadní technické nedostatky, které jsou důvodem, proč vaše vozidlo nedosáhne obnovy STK. Službu „příprava na STK Ostrava“ chápeme komplexně. Pokud nemáte čas řešit prodloužení technické vašeho staršího vozu, pak provedeme za vás jak přípravu na STK, tak i její vyřízení na některé ze stanic v Ostravě včetně veškerých formalit.

Nechte připravit své vozidlo na STK v Ostravě

Přivezte vůz k nám, my zkontrolujeme technický stav s ohledem na požadavky STK a následně vám sdělíme, jaké konkrétní technické problémy je třeba odstranit a jaká bude cena celého servisu, na jehož konci je bezproblémové obnovení STK vašeho vozu.

Příprava na STK v Autoservis Kröhn

Autoservis Kröhn vám nabízí kompletní kontroly, pneuservis, seřízení a opravy na vozidlech, která se mají na STK a emise dostavit. V rámci této služby jsou vozy prověřeny po stránce jednotlivých kategorií závad (lehké, střední a nebezpečné) a následně, po dohodě se zákazníkem, jsou opraveny a seřízeny. Přípravu a provedení kontroly zabezpečí náš autoservis.
Veškeré výše uvedené problémy a nejen ty, vám před STK odstraníme. Výhodou je, že víme, jaký stav vozidlo musí mít, aby nemělo problém technickou na další období získat. Navíc vám dokážeme velmi přesně sdělit rozsah nutných prací na vozidle, resp. stanovíme cenu, které se držíme. Kontaktujte Autoservis Kröhn pro bezplatnou konzultaci.
Připrava na STK v Ostravě