Autoservis Kröhn

Servis

Plnění klimatizace

Nabízíme kompletní auto a pneu servis

Plnění klimatizace v Ostravě? Přijeďte ještě dnes k doplnění klimatizace Vašeho auta a nebudete zbytečně čekat. Plníme klimatizace pro všechny značky vozů a všechny typy chladiv.

Pnění autoklimatizace v Autoservis Kröhn

Klimatizace doplňujeme profesionálním automatickým přístrojem značky BOSCH nebo CTR ASTRA PLUS s programovatelnou dobou vakuování, automatickým vakuovým testem těsnosti, vstřikem oleje i UV barvy a plně automatickým dávkováním chladiva R134a nebo 1234yf. Ke každému doplnění klimatizace dostanete vždy podrobný protokol s množstvím odsátého a nově naplněného chladiva včetně množství oleje.

Jak se plní klimatizace?

Plně automatickým přístrojem odsajeme staré chladivo, čímž systém zbavíme mechanických nečistot a vlhkosti. Následně provedeme důkladnou vakuaci, která slouží k základní kontrole těsnosti a zbavení případných zbytků vlhkosti systému. Nakonec doplníme olej PAG, který je v systému rozptýlen v chladícím médiu a slouží k mazání klima kompresoru. Na přání je možné doplnit i UV kontrastní látku pro určení zdroje případného úniku chladiva klimatizace.

Kontaktujte Autoservis Kröhn pro bezplatnou konzultaci.

Plnění klimatizace Ostrava - Profesionálni plnění autoklimatizace v Autoservis Kröhn v Ostravě